- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy HARRISON
- ›
- Cnc soustruhy HARRISON ALPHA 330 PLUS
CNC soustruh HARRISON ALPHA 330 PLUS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1837491 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1010 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 310 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 196 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 7.5 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 40 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 18 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3500 1/min |
| Počet CNC řízených náprav | 2 ks |
| Délka soustruhu | 2030 mm |
| Šířka soustruhu | 1220 mm |
| Výška soustruhu | 1520 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |
| Vibroisolators | |
| Technická dokumentace | |












































