- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy HYUNDAI
- ›
- Cnc soustruhy HYUNDAI 18 S
CNC soustruh HYUNDAI 18 S
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 508 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 439.4 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 177.8 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 30 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 11.2 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 78.7 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 36 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3600 1/min |
| Průměr pinoly koníku | 78.7 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 d | |
| Revolverové hlavy | |

















































