- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy HYUNDAI
- ›
- Cnc soustruhy HYUNDAI HIT 250 MS
CNC soustruh HYUNDAI HIT 250 MS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 650 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 290 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 23 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 15 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 80 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 45 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4500 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Délka soustruhu | 3692 mm |
| Šířka soustruhu | 1850 mm |
| Výška soustruhu | 1850 mm |
| Hmotnost soustruhu | 6.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| C-osa synchronní | |
| Chlazený kapalinou | |













































