- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy INDEX
- ›
- Cnc soustruhy INDEX ABC 42
CNC soustruh INDEX ABC 42
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 280 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 42 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 90 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 6300 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 2 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 6 ks |
| Počet poháněných nástrojů ve věži | 8 ks |
| Délka soustruhu | 2700 mm |
| Šířka soustruhu | 1400 mm |
| Výška soustruhu | 1800 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| INDEX C 200-4 | |














































