- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy INDEX
- ›
- Cnc soustruhy INDEX ABC 60
CNC soustruh INDEX ABC 60
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 3133 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 280 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 90 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 24 m/min |
| Průměr otvoru vřetena | 80 mm |
| Délka soustruhu | 2400 mm |
| Šířka soustruhu | 1750 mm |
| Výška soustruhu | 1010 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |



















































