- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy KOVOSVIT MAS
- ›
- Cnc soustruhy KOVOSVIT MAS MASTURN 820i CNC / 2000
CNC soustruh KOVOSVIT MAS MASTURN 820i CNC / 2000
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra KOVOSVIT MAS › |
| Výrobce | KOVOSVIT MAS › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| Rok výroby | 2019 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 251805 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 820 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 530 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 22 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 128 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 1800 1/min |
| Hmotnost obrobku mezi hroty (max) | 3000 kg |
| Celkový příkon | 45 kW |
| Délka soustruhu | 4000 mm |
| Šířka soustruhu | 1810 mm |
| Výška soustruhu | 1885 mm |
| Hmotnost soustruhu | 4.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |















































