- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy LEADWELL
- ›
- Cnc soustruhy LEADWELL LTC-50-BL
CNC soustruh LEADWELL LTC-50-BL
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1872231 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 2100 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 900 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 550 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 425 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 30 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 117 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 1500 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Hmotnost soustruhu | 13.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC CNC CONTROL | |












































