- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy LODGE SHIPLEY
- ›
- Cnc soustruhy LODGE SHIPLEY PROFITURN 50
CNC soustruh LODGE SHIPLEY PROFITURN 50
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra LODGE SHIPLEY › |
| Výrobce | LODGE SHIPLEY › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Wisconsin |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 2235.2 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 977.9 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 711.2 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 37.3 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 179.3 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 850 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 6 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC O-T | |
| Dopravník třísek | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |

























































