- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MAS
- ›
- Cnc soustruhy MAS MASTURN MT 54
CNC soustruh MAS MASTURN MT 54
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6670 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 800 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 310 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3000 1/min |
| Délka soustruhu | 3300 mm |
| Šířka soustruhu | 2500 mm |
| Výška soustruhu | 1700 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhaim TE 4110 MP | |

















































