- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK MULTIPLEX 420 MARK II
CNC soustruh MAZAK MULTIPLEX 420 MARK II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | draai608 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1180 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 390 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 260 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 230 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 24 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 24 m/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4000 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 8.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL T PLUS | |
| Dopravník třísek | |









































