- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK MULTIPLEX 6300
CNC soustruh MAZAK MULTIPLEX 6300
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A2328630 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1450 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 430 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 310 mm |
| Počet vřeten | 2 ks |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 22 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 77 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 2 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 24 ks |
| Celkový příkon | 66 kW |
| Délka soustruhu | 4260 mm |
| Šířka soustruhu | 2420 mm |
| Výška soustruhu | 2100 mm |
| Hmotnost soustruhu | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MAZAK CNC CONTROL | |
| Dopravník třísek | |











































