- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK
- ›
- Cnc soustruhy MAZAK QUICK TURN PRIMOS 150 S-smart
CNC soustruh MAZAK QUICK TURN PRIMOS 150 S-smart
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 335 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 200 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5000 1/min |
| Celkový příkon | 2 kW |
| Hmotnost soustruhu | 900 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |





















































