- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MICROCUT
- ›
- Cnc soustruhy MICROCUT BNC 1700 (BNC 1743-1767-1780)
CNC soustruh MICROCUT BNC 1700 (BNC 1743-1767-1780)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Niedersachsen |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1100 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 430 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 280 mm |
| Průměr pinoly koníku | 60 mm |
| Celkový příkon | 5.5 kW |
| Délka soustruhu | 2540 mm |
| Šířka soustruhu | 1620 mm |
| Výška soustruhu | 1930 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1750 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC technologie cykly | |
| Elektronické kolečko pro manuální provoz | |
| Ethernet (LAN) | |
| Vřeteno s průchozím otvorem | |
| Rychlý příspěvek výměna nástroje | |
| Prostřednictvím vřetena chladicí kapaliny | |
| Chlazený kapalinou | |
| Vibroisolators | |
| Technická dokumentace | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)







































