- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MILLTRONICS
- ›
- Cnc soustruhy MILLTRONICS ML 15/40
CNC soustruh MILLTRONICS ML 15/40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 914.4 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 381 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 228.6 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 6.4 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 6.4 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 5.6 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 55.4 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3000 1/min |
| Průměr pinoly koníku | 52 mm |
| Maximální délka zdvih pinoly koníku | 152.4 mm |
| Hmotnost soustruhu | 1.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| MILLTRONICS CENTURION 7 | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |

















































