- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MORI SEIKI
- ›
- Cnc soustruhy MORI SEIKI SL-15
CNC soustruh MORI SEIKI SL-15
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Minnesota |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 525.8 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 449.6 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 299.7 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 12 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 15 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 7.5 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 50.8 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 60 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 6000 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| MORI SEIKI MF-T 4 | |
| Dopravník třísek | |
| Chlazený kapalinou | |
| Technická dokumentace | |

















































