- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy MORI SEIKI
- ›
- Cnc soustruhy MORI SEIKI ZT1000Y
CNC soustruh MORI SEIKI ZT1000Y
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra MORI SEIKI › |
| Výrobce | MORI SEIKI › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 9100 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 450 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 250 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 135 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 30 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 49 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 6000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 12 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Maximální délka cestování v ose Y | 80 mm |
| Délka soustruhu | 2800 mm |
| Šířka soustruhu | 2000 mm |
| Výška soustruhu | 2000 mm |
| Hmotnost soustruhu | 5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Bar podavač | |
| Y-osa | |

















































