- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy NAKAMURA
- ›
- Cnc soustruhy NAKAMURA WT 150 MMY
CNC soustruh NAKAMURA WT 150 MMY
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 161120 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 465 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 190 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 15 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 51 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5000 1/min |
| Celkový příkon | 67.2 kW |
| Hmotnost soustruhu | 8.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Fanuc 18i TB | |










































