- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy OKUMA
- ›
- Cnc soustruhy OKUMA CADET BB
CNC soustruh OKUMA CADET BB
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Colorado |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 490.2 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 270 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 14.9 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 80 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3500 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| OSP 700 L | |
| Dopravník třísek | |
| Hydraulické sklíčidlo | |













































