- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy OKUMA
- ›
- Cnc soustruhy OKUMA ES L6/8
CNC soustruh OKUMA ES L6/8
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 380 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 200 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 53 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc OSP-U10L | |













































