- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy OMG ZANOLETTI
- ›
- Cnc soustruhy OMG ZANOLETTI CNA 250x1,5
CNC soustruh OMG ZANOLETTI CNA 250x1,5
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra OMG ZANOLETTI › |
| Výrobce | OMG ZANOLETTI › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 250 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 11 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 72 mm |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 4 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 810 D | |
| Revolverové hlavy | |









































