- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy PINACHO
- ›
- Cnc soustruhy PINACHO Mustang 225
CNC soustruh PINACHO Mustang 225
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6625 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 450 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 260 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 30001 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































