- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC Těžké soustruhy
- ›
- CNC Těžké soustruhy IBERIMEX
- ›
- CNC Těžké soustruhy IBERIMEX FCL 33240
CNC soustruh těžký IBERIMEX FCL 33240
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra IBERIMEX › |
| Výrobce | IBERIMEX › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 9095 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 6000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 840 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 570 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 105 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |











































