- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC Těžké soustruhy
- ›
- CNC Těžké soustruhy OKUMA
- ›
- CNC Těžké soustruhy OKUMA LB 3000 EX
CNC soustruh těžký OKUMA LB 3000 EX
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra OKUMA › |
| Výrobce | OKUMA › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 1065 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 470 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 80 mm |
| Maximální délka pojezd X-osa (příčný) | 260 mm |
| Maximální podélný posuv (Z-osa) | 1065 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 30 kW |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4200 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 12 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| Dopravník třísek | |
| C-osa indexovány | |
















































