- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC Těžké soustruhy
- ›
- CNC Těžké soustruhy WALDRICH SIEGEN
- ›
- CNC Těžké soustruhy WALDRICH SIEGEN DH-3000/30–12 MC X 13000
CNC soustruh těžký WALDRICH SIEGEN DH-3000/30–12 MC X 13000
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra WALDRICH SIEGEN › |
| Výrobce | WALDRICH SIEGEN › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Georgia |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 10110 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení | 12999.7 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 2999.7 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 160.4 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 169 1/min |
| Hmotnost obrobku mezi hroty (max) | 72574.8 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 880 T | |
| Dopravník třísek | |
















































