- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy WFL
- ›
- Cnc soustruhy WFL m 55
CNC soustruh WFL M 55
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra WFL › |
| Výrobce | WFL › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 2000 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 550 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 550 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 100 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Dopravník třísek | |
| Protilehlé vřeteno | |
| Chlazený kapalinou | |




























































