- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy YCM
- ›
- Cnc soustruhy YCM NT 2000 SY
CNC soustruh YCM NT 2000 SY
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7447 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 519 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 350 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 52 mm |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Hmotnost soustruhu | 7.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC TXP-200FB | |











































