- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy ZPS
- ›
- Cnc soustruhy ZPS S 50 CNC
CNC soustruh ZPS S 50 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Skladové číslo | 01417 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 535 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 270 mm |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Průměr pinoly koníku | 100 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 2 ks |
| Délka soustruhu | 2515 mm |
| Šířka soustruhu | 1700 mm |
| Výška soustruhu | 2125 mm |
| Hmotnost soustruhu | 4.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc 0-Tc | |
| Bar podavač | |
| Hydraulické sklíčidlo | |











































