- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy ZPS Tajmac
- ›
- Cnc soustruhy ZPS Tajmac TCH500P80-2500
CNC soustruh ZPS Tajmac TCH500P80-2500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1100 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 615 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 380 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 40 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3200 1/min |
| Celkový příkon | 45 kW |
| Délka soustruhu | 3851 mm |
| Šířka soustruhu | 2180 mm |
| Výška soustruhu | 2373 mm |
| Hmotnost soustruhu | 9.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulické sklíčidlo | |










































