- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy DOERRIES SCHARMANN
- ›
- CNC svislé soustruhy DOERRIES SCHARMANN CONTUMAT 2 VC 2800/280 MC-FC-V
CNC svislý soustruh DOERRIES SCHARMANN CONTUMAT 2 VC 2800/280 MC-FC-V
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra DOERRIES SCHARMANN › |
| Výrobce | DOERRIES SCHARMANN › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Loire |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 2800 mm |
| Maximální průměr soustružení | 2800 mm |
| Maximální výška obrobku | 2000 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 180 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 25000 kg |
| Maximální délka svislého pohybu příčného nosníku | 1500 mm |
| Maximální výkon frézovacího vřetena | 30 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |
| Dopravník třísek | |
| C-osa synchronní | |
















































