- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy Gorbrex
- ›
- CNC svislé soustruhy Gorbrex TKV 512
CNC svislý soustruh Gorbrex TKV 512
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Śląskie |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1120 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1250 mm |
| Maximální výška obrobku | 1000 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 250 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 3200 kg |
| Maximální délka svislého pohybu příčného nosníku | 640 mm |
| Maximální posuv příčného nosníku | 0.36 m/min |
| Počet nástrojových hlav | 1 ks |
| Celkový příkon | 30 kW |
| Délka soustruhu | 2750 mm |
| Šířka soustruhu | 3800 mm |
| Výška soustruhu | 2975 mm |
| Hmotnost soustruhu | 16 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 828 | |











































