- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy HANKOOK
- ›
- CNC svislé soustruhy HANKOOK VTC 140 E
CNC svislý soustruh HANKOOK VTC 140 E
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Georgia |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 10044 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1399.5 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1600.2 mm |
| Maximální výška obrobku | 1399.5 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 320 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 7983.2 kg |
| Maximální výkon frézovacího vřetena | 18.7 kW |
| Délka soustruhu | 4874.3 mm |
| Šířka soustruhu | 3886.2 mm |
| Hmotnost soustruhu | 31 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18i-TB | |
| Dopravník třísek | |
| C-osa indexovány | |
| Prostřednictvím vřetena chladicí kapaliny | |
| Hydraulické sklíčidlo | |
| Chlazený kapalinou | |

















































