- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy O M
- ›
- CNC svislé soustruhy O M TMS 2 – 25/40 N
CNC svislý soustruh O M TMS 2 – 25/40 N
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Georgia |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 10081 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 2499.4 mm |
| Maximální průměr soustružení | 4000.5 mm |
| Maximální výška obrobku | 2199.6 mm |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 120 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 18143.7 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 15 T | |

















































