- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy PIETRO CARNAGHI
- ›
- CNC svislé soustruhy PIETRO CARNAGHI ATF 10
CNC svislý soustruh PIETRO CARNAGHI ATF 10
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra PIETRO CARNAGHI › |
| Výrobce | PIETRO CARNAGHI › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1000 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1300 mm |
| Maximální výška obrobku | 600 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 2.8 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 400 1/min |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































