- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy TOSHIBA
- ›
- CNC svislé soustruhy TOSHIBA TMC-13
CNC svislý soustruh TOSHIBA TMC-13
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Georgia |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | 10122 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1249.7 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1600.2 mm |
| Maximální výška obrobku | 1249.7 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 3 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 250 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 9979 kg |
| Délka soustruhu | 5791.2 mm |
| Šířka soustruhu | 5029.2 mm |
| Výška soustruhu | 5588 mm |
| Hmotnost soustruhu | 20 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Oi | |
| Dopravník třísek | |
| C-osa indexovány | |
| Prostřednictvím vřetena chladicí kapaliny | |
| Chlazený kapalinou | |

















































