- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy UTITA
- ›
- CNC svislé soustruhy UTITA TV 1500 CNC
CNC svislý soustruh UTITA TV 1500 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Milano |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 1500 mm |
| Maximální průměr soustružení | 1800 mm |
| Maximální výška obrobku | 1600 mm |
| Rychlost otáčení Minimální stůl | 1 1/min |
| Maximální rychlost otáčení stolu | 200 1/min |
| Maximální zatížení stolu | 12000 kg |
| Maximální délka svislého pohybu příčného nosníku | 1000 mm |
| Maximální délka pojezd vozíku na příčném nosníku | 1200 mm |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 5 ks |
| Hmotnost soustruhu | 27 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NUM 760 | |
| Dopravník třísek | |
| Revolverové hlavy | |













































