- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC svislé soustruhy
- ›
- CNC svislé soustruhy YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO.
- ›
- CNC svislé soustruhy YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. VTL-4500 ATC+C
CNC svislý soustruh YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. VTL-4500 ATC+C
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. › |
| Výrobce | YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Průměr stolu | 4500 mm |
| Maximální průměr soustružení | 4800 mm |
| Maximální zatížení stolu | 30000 kg |
| Počet poháněných nástrojů ve věži | 16 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-TD | |
| Poháněné nástroje | |
| Technická dokumentace | |























































