- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC vertikální soustruhy
- ›
- CNC vertikální soustruhy DANOBAT
- ›
- CNC vertikální soustruhy DANOBAT NV-15
CNC Vertikální soustruh DANOBAT NV-15
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Barcelona |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 650 mm |
| Maximální průměr soustružení | 530 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 320 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 30 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 25 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 2500 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 7.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FAGOR 8050 | |









































