- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC vertikální soustruhy
- ›
- CNC vertikální soustruhy HYUNDAI WIA
- ›
- CNC vertikální soustruhy HYUNDAI WIA i-CUT400T
CNC Vertikální soustruh HYUNDAI WIA i-CUT400T
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Rusko |
| kraj | Московская область |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Záruka výrobce |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Rozšířená lhůta splatnosti |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 330 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 500 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 14.1 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 12000 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 15000 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 14 ks |
| Délka soustruhu | 1665 mm |
| Šířka soustruhu | 2490 mm |
| Výška soustruhu | 2344 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































