- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC vertikální soustruhy
- ›
- CNC vertikální soustruhy SCHERER FEINBAU
- ›
- CNC vertikální soustruhy SCHERER FEINBAU VDZ 350
CNC Vertikální soustruh SCHERER FEINBAU VDZ 350
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra SCHERER FEINBAU › |
| Výrobce | SCHERER FEINBAU › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 300 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 1200 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 45 kW |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 4800 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Dopravník třísek | |









































