- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC vertikální soustruhy
- ›
- CNC vertikální soustruhy YOU JI
- ›
- CNC vertikální soustruhy YOU JI YC-6010 ATC
CNC Vertikální soustruh YOU JI YC-6010 ATC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 650.2 mm |
| Maximální průměr soustružení | 849.9 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 800.1 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 1200 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Délka soustruhu | 3505.2 mm |
| Šířka soustruhu | 2463.8 mm |
| Výška soustruhu | 3987.8 mm |
| Hmotnost soustruhu | 14.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 18i-TB | |
| Dopravník třísek | |
| Hydraulické sklíčidlo | |
| Chlazený kapalinou | |













































