- UniMachines
- ›
- Zakružovačky
- ›
- Dvouválcové zakružovačky
- ›
- Dvouválcové zakružovačky SENTE MAKINA
- ›
- Dvouválcové zakružovačky SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
Dvouválcová zakružovačka SENTE MAKINA TFWSI SPIRO
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška stroje | 1600 mm |
| Délka stroje | 5000 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Pracovní tlak v hydraulickém systému, | 0.5 MPa |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |
















































