- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozívní vrtací stroj
- ›
- Elektroerozívní vrtací stroj Ipretech Machinery Company limited
- ›
- Elektroerozívní vrtací stroj Ipretech Machinery Company limited (OWNER/SELLER)
Elektroerozívní vrtací stroje Ipretech Machinery Company limited (OWNER/SELLER)
| Kategorie | Elektroerozivní stroje Ipretech Machinery Company limited › |
| Výrobce | Ipretech Machinery Company limited › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Tchaj-wan |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 30 A |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Délka stolu | 1020 mm |
| Šířka stolu | 685 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 500 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 650 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 300 mm |
| Maximální délka cestovní W-osa | 360 mm |
| Výška stroje | 2050 mm |
| Délka stroje | 1400 mm |
| Šířka stroje | 1650 mm |
| Hmotnost stroje | 2050 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Ipretech Machinery Company Ltd CNC EDM SMALL HOLE D | |
| Digitální indikace polohy | |
| NC řízení | |
| CNC řízení | |
| Ethernet (LAN) | |
| Připojení USB | |
| Připojení RS | |
| Servo pohon na ose x | |
| Servo pohon na ose y | |
| Servo pohon pro osu Z | |
| X-osa lineární motor | |
| Y-osa lineární motor | |
| Z-osy lineární motor | |
| Naklápěcí stůl | |
| B-osy (otočný stůl) | |
| Časopis elektrody | |
| Automatický měnič elektrody | |
| Měřicí sonda pro obrobky | |
| Hasicí systém | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |

-m.jpg)
-1-s.png)
-2-s.png)
-3-s.png)







































