- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE AGIECUT 100 D + F
Elektroerozivní drátová řezačka AGIE AGIECUT 100 D + F
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 560 mm |
| Šířka stolu | 445 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 300 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 200 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 256 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 810 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 580 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 250 mm |
| Minimální tloušťka drátu | 0.03 mm |
| Maximální tloušťka drátu | 0.3 mm |
| Maximální zatížení stolu | 200 kg |
| Celkový příkon | 10 kW |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| AGIE AGIEMATIC CD | |
| CNC řízení | |
| Připojení USB | |
| Servo pohon na ose x | |
| Servo pohon na ose y | |
| Servo pohon pro osu Z | |
| Automatické odizolovací závitů | |
| Automatická změna typu drátu | |
| Elektroerozivní vrtání | |
| Centrální mazání | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |













































