- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE AGIECUT 100
Elektroerozivní drátová řezačka AGIE AGIECUT 100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Ukrajina |
| kraj | Київська область |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 560 mm |
| Šířka stolu | 445 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 300 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 200 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 250 mm |
| Maximální sklon z drátu (+ -) | 30 st |
| Maximální délka obrobků (X) | 810 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 580 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 250 mm |
| Maximální zatížení stolu | 100 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 900 l |
| Celkový příkon | 8.5 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| AGIEMATIC C | |
| CNC řízení | |












































