- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE CHARMILLES
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE CHARMILLES AGIECUT 300 D + H
Elektroerozivní drátová řezačka AGIE CHARMILLES AGIECUT 300 D + H
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 1100 mm |
| Šířka stolu | 1008 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 700 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 400 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 406 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 30 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 30 mm |
| Maximální sklon z drátu (+ -) | 30 st |
| Maximální délka obrobků (X) | 1300 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 1200 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 400 mm |
| Maximální zatížení stolu | 2250 kg |
| Celkový příkon | 17.5 kW |
| Hmotnost stroje | 8.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Digitální indikace polohy | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |










































