- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky AGIE HSS 250
Elektroerozivní drátová řezačka AGIE HSS 250
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hamburg |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 400 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 251 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 30 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 30 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 860 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 530 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 250 mm |
| Maximální zatížení stolu | 850 kg |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 3450 mm |
| Šířka stroje | 3950 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |










































