- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky DECKEL
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky DECKEL MODELL 5020
Elektroerozivní drátová řezačka DECKEL MODELL 5020
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 0.7 A |
| Délka stolu | 500 mm |
| Šířka stolu | 250 mm |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 1200 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































