- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Fanuc
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Fanuc Alpha-1iC
Elektroerozivní drátová řezačka Fanuc Alpha-1iC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 6557 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka pojezd X-osy | 550 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 370 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 310 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 120 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 120 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 770 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 800 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 300 mm |
| Maximální zatížení stolu | 1000 kg |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |
























































