- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Fanuc
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Fanuc ROBOCUT ALPHA 1 C
Elektroerozivní drátová řezačka Fanuc ROBOCUT ALPHA 1 C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka stolu | 740 mm |
| Šířka stolu | 580 mm |
| Délka pojezdu U-osa (+ -) | 60 mm |
| Délka pojezdu V-osa (+ -) | 60 mm |
| Maximální délka obrobků (X) | 790 mm |
| Maximální hmotnost obrobků (Z) | 730 mm |
| Maximální šířka dílce (Y) | 275 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |









































