- UniMachines
- ›
- Elektroerozivní stroje
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Ipretech Machinery Company limited
- ›
- Elektroerozivní drátové řezačky Ipretech Machinery Company limited (OWNER/SELLER)
Elektroerozivní drátová řezačka Ipretech Machinery Company limited (OWNER/SELLER)
| Kategorie | Elektroerozivní stroje Ipretech Machinery Company limited › |
| Výrobce | Ipretech Machinery Company limited › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Čína |
| kraj | 江苏 |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Záruka 12 měsíců |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální obrábění proud | 8 A |
| Počet CNC řízených náprav | 4 ks |
| Délka stolu | 280 mm |
| Šířka stolu | 430 mm |
| Maximální délka pojezd X-osy | 200 mm |
| Maximální délka pojezd Y-osy | 250 mm |
| Maximální délka pojezd Z-osy | 300 mm |
| Maximální zatížení stolu | 100 kg |
| Přesnost polohování | 0.001 mm |
| Celkový příkon | 0.8 kW |
| Výška stroje | 1100 mm |
| Délka stroje | 920 mm |
| Šířka stroje | 1350 mm |
| Hmotnost stroje | 800 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Ipretech Machinery Company Ltd DK7720 | |
| Digitální indikace polohy | |
| NC řízení | |
| CNC řízení | |
| Ethernet (LAN) | |
| Připojení USB | |
| Připojení RS | |
| Servo pohon na ose x | |
| Servo pohon na ose y | |
| Servo pohon pro osu Z | |
| X-osa lineární motor | |
| Y-osa lineární motor | |
| Z-osy lineární motor | |
| Časopis pro cívky s drátem | |
| Elektroerozivní vrtání | |
| Měřicí sonda pro obrobky | |
| Hasicí systém | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |
| CE prohlášení | |


-s.jpg)
-1-s.png)
-2-s.png)
-3-s.png)







































